Skip links

KVIEČIAME TAPTI GLOBĖJAIS (RŪPINTOJAIS), BUDINČIAIS GLOBOTOJAIS IR ĮTĖVIAIS ŠIRVINTŲ RAJONO GYVENTOJUS

Vaiko globa – tai ypatinga dovana, suteikianti vaikui laimingą vaikystę, galimybę augti saugioje, jį mylinčioje šeimoje.

Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centras kviečia visus, neabejingus vaikų likimams žmones pasidalinti savo namų šiluma ir tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais ar įtėviais vaikams, netekusiems tėvų globos.

Mūsų Globos centro tikslas – užtikrinti, kad visiems įvaikintiems vaikams, globėjų, nesusijusių giminystės ryšiais, globėjų giminaičių globojamiems (rūpinamiems) vaikams, budinčių globotojų prižiūrimiems vaikams bei budintiems globotojams, globėjams, nesusijusiems giminystės ryšiais, globėjams giminaičiams, įtėviams ar asmenims, ketinantiems jais tapti, būtų prieinama ir suteikiama visa reikalinga NEMOKAMA pagalba, tiek globojamam, įvaikintam vaikui, tiek globėjams (rūpintojams) ar įtėviams.

Jei Jūs galvojate apie globą ar įvaikinimą, jei turite klausimų susijusiu su globa ar įvaikinimu – kviečiame susipažinti su mūsų Globos centru facebook paskyroje Globos centras Širvintose ar internetiniame tinklapyje www.sirvintuspc.lt.

Šiuo metu Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centras renka naują grupę į Pagrindinę GIMK programos mokymų dalį pagal globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą. Pagrindinė GIMK programos mokymų dalis yra skirta visiems norintiems tapti globėjais (rūpintojais), įtėviais, budinčiais globotojais, globėjams susijusiems giminystės ryšiais. Mokymai apima 7 grupinius užsiėmimus, bei ne mažiau kaip 2 individualius susitikimus Jūsų namuose. Užsiėmimų laikas yra derinamas su visais grupės dalyviais, ir vyksta Širvintų mieste. Užtikriname paslaugų konfidencialumą.

Jei nusprendėte, kad norite pradėti globos, įvaikinimo procesą – kviečiame kreiptis į Širvintų rajono savivaldybę ir pateikti prašymą, dėl pageidavimo tapti globėju (rūpintoju), įtėviu ar budinčiu globotoju.

Informuojame, kad karantino laikotarpiu paslaugas teikiame nuotoliniu būdu, tad jūsų skambučių ar laiškų lauksime el. paštu globoscentras@sirvintuspc.lt ar tel.nr 8 608 79006.

Globos centras pasirengęs konsultuoti visais rūpimais klausimais apie globą ir įvaikinimą, prireikus padėsime susitvarkyti visus reikiamus dokumentus teikiant prašymą Širvintų rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriui.