Skip links

Jaukus ir šiltas vakaras globėjams

Jaukus ir šiltas padėkos vakaras globėjams, auginantiems Širvintų rajono vaikus, kurį gruodžio 5 d. Širvintų rajono savivaldybės iniciatyva surengė Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras, subūrė žmones, atliekančius didžiulį ir svarbų darbą. Apie tai, kokia reikalinga globėjų atvira širdis ir pasiryžimas padėti vaikams, kuriems gyvenimas pašykštėjo saugios vaikystės, apie šiandieninę situaciją, kontraversiškus globos klausimų vertinimus žiniasklaidoje susirinkę globėjai kalbėjosi su globą kuruojančiais specialistais, renginyje dalyvavusia Širvintų r. savivaldybės mere Živile Pinskuviene.

Globėjai dalijosi patirtimi, ne vienu atviru pasakojimu, jautriomis, daugeliu atveju skaudžiomis vaikų istorijomis, kurios turi šviesią perspektyvą būtent todėl, kad šiandien negandų ištikti ir savo šeimose negalintys augti vaikai yra saugūs rūpintojų namuose.

Merė Živilė Pinskuvienė, Socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas einanti Neringa Lubytė ir globos koordinatorė Augustė Sereikaitė pasveikino ir įteikė padėkas savo šilumą vaikams dalijantiems rajono žmonėms bei išreiškė viltį, kad rajone atsiras daugiau naujų globėjų, kurie paseks šiais gražiais pavyzdžiais ir apsispręs padovanoti vaikams šeimą. Šiuo metu globojamų Širvintų rajono vaikų – 39.

Vakaras prie arbatos puodelio neprailgo, o kol globėjai bendravo, mažieji žaidė vaikų žaidimų kambaryje „Pipiras“, vyresnieji leido laiką atviroje jaunimo erdvėje.

Šv. Kalėdų laukimas – stebuklų metas, todėl jaukus vakaras pasibaigė džiugia staigmena – visi globėjai su savo globotiniais leidosi į kelionę po pasipuošusį miestą šventiniu traukinuku.