Skip links

Kasmetinė šventė globėjams (rūpintojams), įtėviams ir jų šeimoms

2019 m. gruodžio 12 d. Globos centras organizavo kasmetinę šventę skirtą Širvintų rajono globėjams (rūpintojams), įtėviams ir jų šeimoms. Šventės metu susirinkę globėjai (rūpintojai) ir įtėviai iš modelino gamino papuošalus. Juos mokė edukatorė Oksana Graužinienė. Mažieji šventės dalyviai smagiai laiką leido vaikų žaidimų kambaryje „Pipiras“ su Širvintose aktyviai veiklą vykdančiu animatorių kolektyvų „Pušku Pušku Mes“. Vyresnieji turėjo galimybę vakarą praleisti Jaunimo erdvėje žaisdami stalo žaidimus.

Socialinių paslaugų centro direktorė Neringa Lubytė visus susirinkusius svečius sveikino su artėjančiomis šventėmis linkėdama ramybės šeimose, santarvės, džiaugsmo ir dėkojo už kilnų darbą globojant vaikus.

„Ne kiekvienas ryžtųsi tokiam sunkiam ir atsakingam darbui, kurį šiuo metu dirbate Jūs, globodami vaikus. Jūs suteikiate šiems vaikams namų šilumą, jaukumą ir savo begalinę meilę bei sukuriate pačias gražiausias metų šventes, o jie Jums atsidėkodami duoda tai, ką turi pačio brangiausio – savo meilę, šilumą, apkabinimus, šypsenas ir džiaugsmo spindinčias akis“, – sakė Merės pavaduotoja J. Pažusienė, kiekvienam įteikusi Širvintų rajono savivaldybės dovanėlę, linkėdama šiltų ir jaukių artėjančių švenčių.

Šventės pabaigą vainikavo susitikimas su Kalėdų Seneliu, kurį vaikučiai surado prie įspūdingos Kalėdinės eglės.

Tariame patį nuoširdžiausią AČIŪ globėjams už Jūsų gerumą, prasmingą darbą, už glaudų bendradarbiavimą su Globos centru, už aktyvų dalyvavimą Globos centre organizuojamuose renginiuose.