Skip links

Kūčių vakaras, vienišas širdis pripildęs šilumos ir ramybės

Kūčių vakarą Socialinių paslaugų centre lankėsi Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Šventinė vakarienė su globos padalinio gyventojais jau tapo gražia tradicija, kiekvienais metais žyminčia susimąstymo laiką, kupiną šilumos ir atjautos šalia esančiam.

Gausiai susirinkusieji prie šventinio Kūčių stalo ramybės ir rimties vakarą pripildė emocijų, prisiminimų, džiaugsmo ašarų ir atvirų bei nuoširdžių pokalbių, kaip nesinori jaustis vienišam, kaip šalia trūksta artimo žmogaus. Socialinių paslaugų centro gyventojai dėkojo vieni kitiems už buvimą kartu, linkėjo sėkmės ateinančiais metais, džiaugėsi vienas kito draugija, o jiems parodytas nuoširdus dėmesys graudino ne vieną.

„Džiaugiuosi, galėdama bent truputį praskaidrinti nuotaiką, esu dėkinga už kasmet patiriamą šilumą. Kiekvienas galime dovanoti kitam žmogui valandėlę savo dėmesio, savo šypseną. Kurkime Šv. Kalėdų nuotaiką savo ir šalia esančių širdyse. Nuoširdžiai dėkoju direktorei Neringai Lubytei ir Stasei Bareckienei už paruoštą gausų stalą ir sukurtą šiltą ir jaukų vakarą,“ – sakė Širvintų r. merė Živilė Pinskuvienė ir kvietė kiekvieną uždegti gerumo ugnelę savo širdyse.