Skip links

Krizių įveikimo ir laikinojo apnakvindinimo

Krizių įveikimo ir laikinojo apnakvindinimo

Laikino apnakvindinimo – tai nakvynės ir būtinųjų paslaugų (buitinių, asmens higienos) suteikimas asmens krizių atvejais ar dėl šeimoje iškilusių problemų, dėl kurių atsiranda grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei.

Asmeniui (šeimai) teikiamos socialinės paslaugos: informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo, apgyvendinimo, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymo ir palaikymo (tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus, bendraujant ir pan.), darbinių įgūdžių ugdymo (savarankiškas patalpų tvarkymas ir pan.), laisvalaikio organizavimas, asmeninės higienos paslaugų organizavimo (skalbimo paslaugų ir t.t.) maitinimo (vaikams, neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims), kitas paslaugas, reikalingas asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

Paslaugų gavėjai – socialinės rizikos suaugę asmenys, senyvo amžiaus asmenys, suaugę neįgalus asmenys.

Laikino apnakvindinimo paslaugos kaina – vienam asmeniui per parą 14,31 Eur.

Intensyvi krizių įveikimo pagalba: asmeniui (šeimai) 7 paros krizių atvejais, kai asmuo (šeima) patiria fizinį ar psichologinį smurtą arba kyla grėsmė jo emociniam ar fiziniam saugumui, sveikatai ar gyvybei teikiamos nemokamai.

Asmeniui (šeimai) teikiamos socialinės paslaugos: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, bendravimas, psichologinė pagalba, kitos socialinės paslaugos.

Paslaugų gavėjai: socialinės rizikos šeimos, suaugę asmenys su negalia, senyvo amžiaus asmenys, socialinės rizikos suaugę asmenys, kiti asmenys.

Krizių įveikimo ir laikino apnakvindinimo paslaugos teikiamos darbo dienomis ir valandomis:

I – IV 8.00 – 17.00 val.
V 8.00 – 15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.

PASTABA. Prieššventinėmis dienomis dirbama valanda trumpiau.

P. Cvirkos g. 13, 19121 Širvintos tel. 8 603 39638, padalinio vadovė Elvyra Karickienė el. paštas elvyra.karickiene @ sirvintuspc.lt

Krizės atveju po darbo valandų dėl intensyvios krizių įveikimo pagalbos ir laikino apnakvindinimo paslaugų kreiptis tel. 8 603 39638.

Nuorodos

Teisės aktai

Kitos paslaugos

Naudingos nuorodos

Naudingos nuorodos