Skip links

Socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo

Socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslauga

Socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugos teikiamos šeimoms patiriančioms socialinę riziką ir kurioms teikiamos socialinės paslaugos asmeniui (šeimai).

Socialinių paslaugų teikimo socialinę riziką patiriančioms šeimoms tikslas – siekti stiprinti jų bendravimo gebėjimus (ieškant pagalbos, prisitaikant prie naujų situacijų, dalyvaujant visuomenės gyvenime, užmezgant ir palaikant ryšius su artimaisiais ir pan.). Ugdyti ar kompensuoti asmens (šeimos) gebėjimus savarankiškai rūpintis asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

Socialines paslaugas, socialinę riziką patiriančioms šeimoms teikia socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis Širvintų mieste ir seniūnijose.

Paslaugų gavėjai:
Socialinę riziką patiriančios šeimos ir besilaukiančios moterys, kurioms Širvintų rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjo sprendimu skirtas Socialinių paslaugų teikimas asmeniui (šeimai).

Socialinę riziką patiriančioms šeimoms teikiamos šios socialinės paslaugos:
Informavimo – reikalingos informacijos apie socialinę pagalbą suteikimas asmeniui šeimai;
Konsultavimas – socialinio darbuotojo teikiama paslauga, kuria kartu su asmeniu analizuojama asmens (šeimos) probleminė situacija ir ieškoma veiksmingų problemos sprendimo būdų;
Tarpininkavimas ir atstovavimas – pagalbos asmeniui (šeimai) suteikimas sprendžiant įvairias asmens (šeimos) problemas (teisine, sveikatos, ūkines, buitine, tvarkant dokumentus, mokant mokesčius, užrašant pas specialistus, organizuojant ūkio darbus ir k t.)
Kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas – tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant ir mokant mokesčius, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus.

Socialinės paslaugos asmeniui (šeimai) teikiamos darbo dienomis ir valandomis:
I – IV 8.00 – 17.00 val.
V 8.00 – 15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.
PASTABA. Prieššventinėmis dienomis dirbama valanda trumpiau.

KONTAKTAI:
P. Cvirkos g. 13, 19121 Širvintos, tel. 8 603 32239, padalinio vadovė/atvejo vadybininkė Indrė Meilūnienė, el. paštas indre.meiluniene @ sirvintuspc.lt

Nuorodos

Teisės aktai

Kitos paslaugos

Naudingos nuorodos

Naudingos nuorodos